Haber

Büyükşehir Polisinden Cumhuriyet Bulvarı’nda 7/24 denetim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Cumhuriyet Bulvarı’nda yaptıkları devriyelerle kazaların önüne geçiyor. Bulvarda vatandaşlara zarar verecek hiçbir faaliyete izin verilmiyor. Büyükşehir Zabıta ekipleri, vatandaşların huzuru, sağlığı ve kamu düzeni için Kocaeli genelinde özverili çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İzmit Cumhuriyet Bulvarı’nda düzenli olarak devriye gezen Zabıta ekipleri, başta motosiklet sürücüleri olmak üzere vatandaşları rahatsız edebilecek olumsuzluklara karşı yaya güvenliği için çaba harcıyor.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE UYARI

Ekipler, Cumhuriyet Bulvarı’nda yaptıkları kontrolde motosiklet sürücüleri başta olmak üzere yayalar için tehlike oluşturan çekçek ve scooter sürücüleri hakkında çalışma yürüttü. Vatandaşların güvenliği için motosiklet sürücüleri ve çekçek kullanan vatandaşlar Cumhuriyet Bulvarı’ndan uzaklaştırıldı. Polis ekipleri, sürücüleri Cumhuriyet Bulvarı’nı kullanmamaları konusunda uyardı.

OLUMSUZLUKLARDAN KAÇINILIR

Cumhuriyet Bulvarı’nda vatandaşı rahatsız edecek şekilde yüksek sesle müzik yapanlara, çeşitli bölgelere afiş asanlara, seyyar satıcılara ve duygularını istismar eden dilencilere Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü Grupları da müdahale ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu