Haber

Ece Erken’den Ferrari Alan Eski Eşine Sert Öfke: “6 Bin Liraya İcrayla Nafaka Veren Ferrari’yi Alır”

Çocuğunun babası Ece Erken ve eski eşi Serkan Uçar: Eski eşinin nafaka ödemediğini söyleyen Erken, Ferrari almak konusunda çok sert konuştu… Detaylar için buyrun ?

2014 yılında evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar çiftinin bu evlilikten bir çocukları oldu ancak çift 2015 yılında yollarını ayırma kararı aldı.

Boşanma sonrası çocuklarının velayeti Erken’e verilmiş, eğitim ve masrafların baba tarafından karşılanmasına karar verilmiştir.

Eski çift, geçtiğimiz aylarda ailesiyle yaptıkları tatille yeniden gündeme gelmişti: Erken barışma tezlerini yalanlamış, oğlunun sadece babasıyla vakit geçirmesini istediğini belirtmişti.

Ancak tatil dönüşü çiftin ortaları yine bozuldu: Erken, eski eşine oğulları Eymen’in eğitim masraflarını karşılamadığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’nde dava açtı.

Mahkeme tutanaklarında Uçar’ın oğlu için düzenli nafaka ödemediği belirtildi.

Ece Erken’den bugün isyanını dile getiren bir paylaşım daha geldi: Uçar’ın Ferrari marka araç aldığını öğrenen Erken, tepkisini hikaye paylaşımıyla gösterdi.

Oğlunu babasını kaybettiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu aracılığıyla gördüğünü söyleyen Erken, biyolojik babasının hiçbir işe karışmadığını ifade etti.

“Vicdanlı insanlardan çocuk sahibi olun” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Erken bir sonraki paylaşımında şöyle bir açıklama yaptı: “Bu arada ben işin içinde değilim biyolojik baba var 8 yıldır tek bir şey ödememiş, baba olmamış.. .”

Ama benimle dalga geçip 8 yaşındaki çocuğumu aylar sonra arayıp Ferrari aldım ben sana gezdireyim derse, işte o zaman bana gelirler… Bir şeyleri düzeltmek için Katar’a bile gittim ama olmuyor, olmuyor. Kişide olacak o vicdan, o babalık… Bundan böyle Allah’a ve mahkemelere havale edin.

Erken’in yansıması kısa sürede gündem oldu. Eski eşi Uçar şimdi yanıt vermedi.

Ne düşünüyorsun? Yorumlara hoş geldiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu