Haber

Gaziosmanpaşa Lisesi Öğrencilerinin TOGG Heyecanı

Gaziosmanpaşa Belediyesi, “Mezuniyet Anı Albümü ve Eğitim Desteği” projesi kapsamında ilçedeki 3 bin 901 lise son sınıf öğrencisine 700 TL nakit desteği ve ömür boyu saklayacakları mezuniyet fotoğraf albümü hediye etti. Proje kapsamında ilçedeki lise son sınıf öğrencileriyle bir araya gelmeye devam eden Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, belediye tarafından hizmete alınan TOGG marka otomobille Kardelen Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’ne geldi. belediye Yerli ve milli araca öğrenciler yoğun ilgi gösterdi ve bol bol fotoğraf çektirdi.

”ÇOCUKLARIN ARACIMIZA BÜYÜK İLGİ VE İLGİ GÖSTERMESİYLE GURUR DUYDU”

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Öncelikle CHP’liyiz ama bugün TOGG’luyuz. Lise son sınıf öğrencilerimizle her gün bir aktivite yapmak için okula gidiyoruz. Bu bağlamda hem onlarla sohbet ediyoruz hem de onlara biraz yardımcı oluyoruz. Dün TOGG aracımızı aldığımızda TOGG ile okula gelmek istedik. Çocukların aracımıza yoğun ilgi ve ilgi göstermesi bizleri de gururlandırdı. Bu eseri ülkemize getirenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Gençlerimiz adeta sevgi seli ile otomobilin etrafını sardı. Doğal yerli ve milli olması çok daha değerli, gençlerimiz de bunu önemsiyor ve desteğini sürdürüyor. Yurt dışındaki lise öğrencilerimizi Saraybosna’daki üniversite etkinliklerimizde buluşturuyor, dil eğitiminde destek oluyoruz. Onları Balkan kültürüyle buluşturmaya çalışıyoruz ve inşallah yaz aylarında Bosna Hersek’e göndereceğiz.söz konusu.

‘BU ARACI GÖRMEK HAYALİMDİ’

TOGG marka araca hayranlığını dile getiren lise öğrencisi Mustafa Nayır, şunları söyledi: “Lise son sınıf öğrencisi olarak yerli ve milli aracımızı okulumuzda görmek bizler için büyük bir zevk ve onurdu. Bu aracı görmek benim hayalimdi, liderimize teşekkür ediyoruz. Son sınıf öğrencilerini mutlu etmek için burslar da verdi, bunun için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. Öte yandan Önder Usta, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu