Yaşam

Genç Yetenek Jem’den Marc Aryan’ın yeni yorumu!

Londra’da yaşayan Türk şarkıcı ve söz yazarı “Jem”; Belçikalı şarkıcı, Marc Aryan’ın “You’re a Liar” şarkısına büyüleyici bir yorum yaptı.

“Jem”in “You Liar” cover’ı, muhteşem vokal ustalığı eşliğinde seyircisiyle daha yakın ve temas kurmasını sağlayacak.

“Jem”in kapağını farklı kılan ise; Türk ve Batı müziği formlarının eşsiz bir karışımı. genç sanatçı; Klasik Türk müziği unsurlarını çağdaş üretim teknikleriyle ustaca harmanlayarak hem tanıdık hem de yenilikçi bir ses ortaya çıkarıyor. Bu özellik, farklı müzik tarzlarını mükemmel bir şekilde harmanlayan modülün orijinal sanatçısı Marc Aryan ile mükemmel bir uyum içindedir.

“Cim”; “Bu şarkıyı her zaman sevmişimdir ve onu coverlamak benim için bir onurdur, Marc Aryan harika bir müzisyendi ve müzik endüstrisine katkısı yadsınamaz. Yeteneğine saygı duyarak kendi yorumumu katabilmek benim için önemliydi.”

“Jem”in “Yalancı” şarkısına yaptığı cover kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

“Sen bir yalancısın” tüm müzik platformlarında yayında!

 

Cem hakkında:

Jem, klasik müzik geçmişi olan 24 yaşında bir müzisyen, kelam yazarı ve yapımcısıdır. Bir sanatçı olarak yaratıcı vizyonunun ve çok yönlülüğünün bir kanıtı olarak, klasik Orta Doğu seslerini çağdaş müzik formlarıyla harmanlama konusunda oldukça yeteneklidir.

Jem, Çağdaş Müzik okumak için Londra’ya taşınmadan önce 16 yaşında Opera okudu. Müzikal etkileri Radiohead, Jeff Buckley, Nick Drake, The Doors, Sarah Vaughan ve Orta Doğu müziğidir.

İlk EP’si “Don’t Let Me Disappear”dan “Lost” kesiti, Jem’in duygusal sesi ve unutulmaz Ud yorumuyla dikkat çekti.

Jem’in müziği sadece yaratıcılığının bir ifadesi değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel anlayış için bir araçtır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu