Haber

Hayatını Kaybeden Oyuncu Tolga Güleryüz’ün Ölümü Hissetmiş Gibi Kazadan Hemen Önce Söyledikleri İçimizi Yaktı

Dün hepimizin içini yakan bir olay yaşandı, biliyorsunuz. ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncuları taşıyan minibüs, Amasya’da bir kamyonla çarpıştı ve gencecik üç insanı kaybettik. 

Kazada hayatını kaybederek hepimizi yasa boğan oyunculardan biri olan Tolga Güleryüz’ün, kazadan çabucak evvel arkadaşı Ceyhun Fersoy’a söyledikleri ortaya çıktı. Fersoy’un bu kelamları hepimizin yüreğini dağladı…

“Baş Belası” isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncuları taşıyan minibüs, Amasya’da bir kamyona arkadan çarpmış; 3 kişi hayatını kaybederken 8 kişi de yaralanmıştı.

Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu’nun hayatını kaybettiği kazada; Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci üzere isimler de yaralanmıştı.

Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy’un hafif yara alarak kurtulduğu kazada Sergen Deveci’nin durumunun daha ağır olduğunu öğrenmiştik.

Hayatını kaybeden oyuncu Tolga Güleryüz’ün ölümü ise hepimizi yasa boğdu…

Sevenlerini ve arkadaşlarını da öyle… Kazadan yaralı olarak kurtulan Ceyhun Fersoy yakın arkadaşı Tolga Güleryüz’e bir veda yazısı paylaştı.

“Canım çok acıyor; ama öyle böyle değil… 2-3 aya toparlarım, ama sen olmayacaksın… çok hayallerimiz, umutlarımız geleceğimiz vardı… Seni anlatmak için seninle yaşamak lazım… Seni asla ama asla unutmayacağım… Bunları yazarken hâlâ inanamıyorum! Seni çok seviyorum” kelamlarıyla arkadaşına vedan eden Ceyhun Fersoy, Tolga Güleryüz’ün kendisine son söylediklerini de paylaşarak içimizi yaktı.

“Kazadan 10 dakika önce bana elini versene dedin. Anlamadım… Hissettin mi? İçim acıyor Tolga… Çok yanıyorum”

Tolga Güleryüz kazayı hissetmiş üzere yakın arkadaşının elini tutmak istemiş… Gencecik insanlarımızı kaybettik, çok ancak çok üzgünüz!

Ailelerine ve sevenlerine sabır, yaralı oyuncularımıza da acil şifalar diliyoruz… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu