Haber

Keçiören Belediye Başkanı Altınok: Ankara’ya deniz geldi

Keçiören Belediye Başkanı Altınok: “Deniz Ankara’ya geldi”

ANKARA – Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören merkez ve Kalaba Kasaba Meydanı’nda şiddetli yağış sonrası yollarda oluşan su birikintileriyle ilgili video yayınladı.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, aracıyla seyir halindeyken çektiği videoyu paylaşarak, ilçede etkili olan sağanak yağış ve dolunun ardından siperlerin kapandığını ve başta Kalaba Kent Meydanı olmak üzere birçok noktada su baskınlarının meydana geldiğini belirtti. Sel sularının tahliyesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olduğunu ve belediyenin görevini yerine getirmediğini belirten Altınok, “Burası Kalaba. Burada ilk kez böyle bir manzara var. Türkiye’yi ziyaret etmek istedim Ankara Büyükşehir Belediyesi görevini yapmıyor Izgara Ve siperleri 3-4 ayda bir ve her yağmurdan sonra periyodik olarak temizlemezseniz yine Ankara’da insanımız ölecek canlar ölecek Ah vay haline , bok demenin anlamı yok. ABB ve ASKİ acilen üzerlerine düşeni yapmalı. Böyle bir sahne. Hayır. Deniz gibi, ırmak gibi, ırmak gibi” dedi.

Sağanak ve dolu yağışı başlamadan önce sosyal medya hesabından vatandaşlara ve ABB’ye uyarıda bulunan Altınok, “Sevgili Keçiören ve Ankaralılar, şehrimiz şiddetli yağış altında. Taşkınlarda meydana gelebilecek hasar ve can kaybının yaşanmaması için dikkatli olunması gerekiyor. , sel ve yıldırım dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu