Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: İstanbul’daki saldırı milli irade operasyonudur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “CHP’li belediyelerin seçim döneminde gösterdiği kötü hizmet performansına, PKK ve DHKP-C’nin siyasi kanatlarına verilen affedilmez tavizler de eklenince, silahlı saldırı yapılıyor. Bugün İstanbul Çağlan Adliyesi’nde “Doğurdu ve milli iradenin sandıkta işleyişi kaçınılmaz hale geldi” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İstanbul Çağlayan Adliyesi’ndeki saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı. Yalçın, 31 Mart 2024’te yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri sonrasında belediyelerin beceriksiz ve beceriksiz ellerden alınacağını belirterek, “Bu, onların devlete devredileceği, emanet edileceği bir dönemin başlangıcı olacaktır. Milli değerlerimize karşı mücadeleyi, kutsallarımıza dirsek atmayı siyasi gelenek haline getiren CHP, seçim dönemi boyunca da halka hizmet etmeye devam edecektir.” “Hizmete de sırtını dönmüştür. CHP’nin kontrolündeki büyükşehirlerimizde belediyecilik açısından günlük hayat tam bir bela yumağına dönüşmüştür. Bölücü terör örgütü militanlarına ekipler tahsis edilen İstanbul’da ise bölücü terör örgütü militanları için ekipler tahsis edilmiştir. Siyasi kaygılardan dolayı belediye hizmet sıkıntısına ve borca ​​sürüklendi” dedi.

Yalçın, “CHP’li belediyelerin seçim döneminde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere büyük şehirlerimizde gösterdiği berbat hizmet performansına, PKK ve DHKP-C’nin siyasi kanatlarına verilen affedilmez tavizler de eklenince, bugünkü durum ortaya çıktı. İstanbul Çağlan Adliyesi’ne silahlı saldırı. “Sandıkta milli irade operasyonu kaçınılmaz hale gelmiştir” dedi ve şöyle devam etti:

“CHP, uzun zamandır kendi gücü ve imkanlarıyla millete hizmet etmek yerine başka çevrelere yaslanmayı alışkanlık haline getirmiş. Ama artık deniz bitti, kara ortaya çıktı. Maskeler düştü, gerçek şekiller ortaya çıktı. Gemi Yanlarından su alan belediye batmak üzere.Üstelik başında bir çaylak ve üstelik güvenilir bir genel lider var.Mevcut belediyeleri kendi kaynaklarıyla kazanamayacağını bilen Belediye, CHP, bölücü terör örgütünün siyasi teknesine umutsuzca tutundu ancak kaygan gövdesine tutunamadı, kendi tabanını bile rahatsız eden çeşitli taviz ve ayrıcalıklarla onu yanında tutmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Artık CHP’yi terk etmiştir. Umut bağladığı meslektaşları tarafından yarı yolda bırakılan CHP çaresiz, alternatif üretemeyen ve belirsizlik içindedir. Milletimiz 31 Mart’ı sabırsızlıkla beklemektedir ve bu zulmün sona ermesini beklemektedir. CHP’nin belediye yönetiminde yarattığı korkunç kaos. Milletimizin tanıdığı bir dönemdir. Deneme süresi çoktan dolmuş olup, emanetin sahibine teslim edilme zamanı yaklaşmaktadır. 31 Mart yerel seçimlerine doğru Cumhur İttifakı açısından yeni bir dönemin ışıkları ufukta parlamaya başladı.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu