Haber

Tatilbudur’dan Sonbahar Rotaları

Turizm sektörünün önde gelen oyuncularından TatilBudur, bu sonbaharda öne çıkan seyahat destinasyonlarını açıkladı. Tatilini sıcak sonbahar mevsiminde geçirmek isteyenler için TatilBudur’da öne çıkan alternatiflerden bazıları şöyle:

Safranbolu Amasra Çeşitleri: Sonbaharda Safranbolu’nun tarihi dokusunu yaşamak isteyenler için farklı konseptlerdeki Safranbolu-Amasra çeşitleri Eylül, Ekim ve Kasım aylarında TatilBudur ayrıcalığıyla sizleri bekliyor. Safranbolu Amasra Abant Tipi, Safranbolu Safran Hasadı Amasra Tipi, Safranbolu Abant Gölü Gölcük (Cennet) Göl Tipi gibi 1 gecelik konaklama alternatifleri kişi başı 1899,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kastamonu Horma Valla Kanyonlarının Türleri:Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olarak bilinen Kastamonu’yu TatilBudur ayrıcalığıyla keşfetmek isteyenler için Kastamonu Horma Valla Kanyonları Çeşitleri kişi başı 1899,99 TL’den başlayan fiyatlarla 1 gecelik konaklama seçeneğiyle tatilcileri bekliyor.

Kapadokya Türleri: Kendinizi başka bir gezegendeymişsiniz gibi hissettiren Kapadokya, eşsiz tarihi ve kültürel zenginlikleriyle bu sonbaharda seyahat severleri bekliyor. Ankara, İstanbul, Eskisehir ve Bursa’dan başlayan Kapadokya çeşitleri Eylül, Ekim ve Kasım aylarında 1 veya 2 gece konaklama alternatifleriyle kişi başı 2199,99 TL’den başlayan fiyatlarla TatilBudur’da.

Yedigöller Çeşitleri:Sonbaharın göz kamaştıran renklerini Yedigöller’de yaşamak isteyenler için 1 gece konaklamalı Yedigöller çeşitleri Kişi Başı 1999,99 TL’den başlayan cazip fiyatlarla TatilBudur’da satışta.

GAP Türleri: TatilBudur, bu sonbaharda Güneydoğu Anadolu’nun eşsiz tarihini, güçlü mutfağını ve sıra dışı coğrafyasını keşfetmek isteyenler için de cazip çeşitlilik seçenekleri sunuyor. 1,2,3,4 veya 5 gece otel konaklamalı GAP tipleri 6999,99 TL’den başlayan fiyat alternatifleriyle sizleri Mezopotamya’yı keşfetmeye davet ediyor.

Doğu Anadolu Türleri: Zorlu doğa koşullarıyla eşsiz bir kültüre sahip olan Doğu Anadolu’nun hazinelerini keşfetmek isteyenler bu sonbahar TatilBudur’un Doğu Anadolu türlerinde buluşuyor. 5 gece otel konaklamalı Doğu Anadolu tipleri uçak veya otobüsle ulaşım seçenekleri ve 8249,99 TL’den başlayan fiyat alternatifleriyle satışa sunuluyor.

Kamyonet Çeşitleri: Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Van, büyüleyici göl manzarası, tarihi ve kültürel varlıklarıyla Doğu Anadolu Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen lokasyonlarından biri olmaya devam ediyor. TatilBudur, bu sonbaharda 2 gecelik Van çeşitlerini 7499,99 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat severlere sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bunyanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu