Haber

Yavaş ve İmamoğlu’ndan açıklama: Aynı çizgideyiz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesine aykırı hareket etmeyeceğimizi belirttik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz Millettir” dedi. İttifak tüm paydaşları ile yoluna devam edecektir.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın Kılıçdaroğlu’nun ve Millet İttifakı’nın geleceğinden şüphem yok. , milletimizin arzu ettiği birlik içinde eksilmeden büyüyecektir.

Millet İttifakı, halkımızın içinden geçmekte olduğu zor bir dönemde ağır bir sorumluluk üstlenerek, devleti etkin ve demokratik, toplumu barışçıl ve güçlü kılma iradesiyle kurulmuş siyasi bir birliktir. Milletimize çaresiz, ümitsiz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kısa süre sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Soyer şu ifadeleri kullandı:

“Bu toprakların özlediği yepyeni bir dönem başlıyor… Gençlerimizin hayalini kurduğu, tüm farklılıkların servete dönüştüğü, niyetlerin özgürlükle yeşerdiği, doğanın ezilmediği bir gelecek çok yakın. bu gelecekten sonra.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu